| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, ανάφλεξη, προσδιορισμός, ανάλυση, αποτέφρωση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | W600xD400xH400mm |
| Υλικό αιθουσών | υψηλό τούβλο αλουμίνας |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, ανάφλεξη, προσδιορισμός, ανάλυση, αποτέφρωση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | W400xD400xH400mm |
| Υλικό αιθουσών | υψηλό τούβλο αλουμίνας |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, ανάφλεξη, προσδιορισμός, ανάλυση, αποτέφρωση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | W400xD400xH400mm |
| Υλικό αιθουσών | υψηλό τούβλο αλουμίνας |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, ανάφλεξη, προσδιορισμός, ανάλυση, αποτέφρωση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | W400xD400xH400mm |
| Υλικό αιθουσών | υψηλό τούβλο αλουμίνας |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, ανάφλεξη, προσδιορισμός, ανάλυση, αποτέφρωση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | W400xD400xH400mm |
| Υλικό αιθουσών | υψηλό τούβλο αλουμίνας |
| Χρήση | θερμική επεξεργασία, συνεχής ξήρανση μικρών εργασιακών αντικειμένων όπως μέταλλα, κεραμικά, συνήθως |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 500 βαθμός Γ |
| Μέγεθος αίθουσας | W300xD3000xH200mm |
| παραγωγή | 40KGS/hour |
| Υλικό αιθουσών | Mitsubishi πρώτες ύλες υψηλής αλουμίνης 1500# πλακέτες από ίνες |
| Χρήση | αδιάλειπτη ξήρανση για μικρά εργασιακά κομμάτια όπως μέταλλα, κεραμικά, πλήρης αφαίρεση νερού ή προσ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 500 βαθμός Γ |
| Μέγεθος αίθουσας | W300xD3000xH200mm |
| παραγωγή | 40KGS/hour |
| Υλικό αιθουσών | Mitsubishi πρώτες ύλες υψηλής αλουμίνης 1500# πλακέτες από ίνες |
| Χρήση | θερμική επεξεργασία, μελέτες αντιδράσεων, διαδικασίες συντρίψεως, κεραμική καύση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1400 βαθμοί C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1300 βαθμοί C |
| Μέγεθος θαλάμου (DxWxH) | 400x300x300mm /16x12x12′′ χωρητικότητα:36 λίτρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 12KW AC380-415V, 50/60Hz, τρεις φάσεις |
| Χρήση | Κυρίως κατάλληλο για πολλά είδη θερμικής επεξεργασίας όπως προϊόντα άνθρακα, μέταλλο, κεραμικό υλικό |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος θαλάμου (DxWxH) | D1000xW800xH1250mm /40x32x50′′ χωρητικότητα: 1000L |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 80KW,AC380-415V,50/60Hz,3 φάσεις |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, ανάφλεξη, προσδιορισμός, ανάλυση, αποτέφρωση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | W400xD400xH400mm |
| Υλικό αιθουσών | υψηλό τούβλο αλουμίνας |