| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομαζών |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 600 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD80mm ID72mm |
| Στοιχεία θέρμανσης | Θερματικό σύρμα τοποθετημένο στο κεραμικό σωλήνα, θέρμανση από πέντε θέρμανση πλευρές |
|---|---|
| Εγγύηση | 18 μήνες |
| Υλικό αιθουσών | Πολυεπίπεδη μόνωση με ελαφριά πυρόσβεστα τούβλα |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | Ψηφιακός αυτόματος-τόνος PID 32 τμήματα |
| Μέτρα ασφαλείας | Προστασία από υπερθερμοκρασία, διακόπτης |
| Στοιχεία θέρμανσης | Θερματικό σύρμα τοποθετημένο στο κεραμικό σωλήνα, θέρμανση από πέντε θέρμανση πλευρές |
|---|---|
| Εγγύηση | 18 μήνες |
| Υλικό αιθουσών | Πολυεπίπεδη μόνωση με ελαφριά πυρόσβεστα τούβλα |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | Ψηφιακός αυτόματος-τόνος PID 32 τμήματα |
| Μέτρα ασφαλείας | Προστασία από υπερθερμοκρασία, διακόπτης |
| Στοιχεία θέρμανσης | Θερματικό σύρμα τοποθετημένο στο κεραμικό σωλήνα, θέρμανση από πέντε θέρμανση πλευρές |
|---|---|
| Εγγύηση | 18 μήνες |
| Υλικό αιθουσών | Πολυεπίπεδη μόνωση με ελαφριά πυρόσβεστα τούβλα |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | Ψηφιακός αυτόματος-τόνος PID 32 τμήματα |
| Μέτρα ασφαλείας | Προστασία από υπερθερμοκρασία, διακόπτης |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, ξήρανση |
|---|---|
| θερμοκρασία λειτουργίας | 500 βαθμός Γ |
| Μέγεθος αίθουσας | W300xD2000xH200mm |
| παραγωγή | 40KGS/hour |
| Υλικό αιθουσών | 1400# πίνακας ινών αλουμίνας |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, σκλήρυνση, ανόπτηση, σκλήρυνση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | W800xD1000xH1250mm |
| Υλικό αιθουσών | Υψηλό ελαφρύ τούβλο αλουμίνας |
| Χρήση | ανόπτηση, σκλήρυνση, σκλήρυνση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | D1200xW1000xH1000mm |
| Υλικό αιθουσών | Υψηλό ελαφρύ τούβλο αλουμίνας |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, σκλήρυνση, ανόπτηση, σκλήρυνση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | W800xD1000xH1250mm |
| Υλικό αιθουσών | Υψηλό ελαφρύ τούβλο αλουμίνας |
| Χρήση | ανόπτηση, σκλήρυνση, σκλήρυνση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | D1200xW1000xH1000mm |
| Υλικό αιθουσών | Υψηλό ελαφρύ τούβλο αλουμίνας |
| Χρήση | ανόπτηση, σκλήρυνση, σκλήρυνση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | D1200xW1000xH1000mm |
| Υλικό αιθουσών | Υψηλό ελαφρύ τούβλο αλουμίνας |