| Μέτρα ασφαλείας | Προστασία από υπερθερμοκρασία, διακόπτης |
|---|---|
| Μέγεθος αίθουσας | Δ1200 W1000 H1000mm |
| Πιστοποιητικό | CE |
| Εγγύηση | 18 μήνες |
| Κατασκευή | Οικισμός από χάλυβα άνθρακα με έξοδο αέρα εξάτμισης, θολωτή οροφή, χειροκίνητο συρόμενο κάτω μέρος |
| Μέτρα ασφαλείας | Προστασία από υπερθερμοκρασία, διακόπτης |
|---|---|
| Μέγεθος αίθουσας | Δ1200 W1000 H1000mm |
| Πιστοποιητικό | CE |
| Εγγύηση | 18 μήνες |
| Κατασκευή | Οικισμός από χάλυβα άνθρακα με έξοδο αέρα εξάτμισης, θολωτή οροφή, χειροκίνητο συρόμενο κάτω μέρος |
| Χρήση | Αναψύκωση, σβήσιμο, θέρμανση, ψήσιμο και συντρίχωση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | D1600xW1300xH1100mm |
| Υλικό αιθουσών | JM26# Ελαφριά τούβλα υψηλής ανθρακούχης |
| Χρήση | Άλλες συσκευές για την επεξεργασία ή την επεξεργασία των προϊόντων που χρησιμοποιούνται για την κατα |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | D1200xW1000xH1000mm |
| Υλικό αιθουσών | JM26# Ελαφρύς υψηλής ανθρακούχλης τούβλος |
| Χρήση | αναψύκωση, σβήσιμο, σκληρύνση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | D1100xW600xH1000mm |
| Υλικό αιθουσών | Γεράματα υψηλής αλουμίνης JM26# |
| Χρήση | Βιομηχανική θέρμανση και θερμικές επεξεργασίες σε μικρές, μεσαίες και μεγάλες βιομηχανίες |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | D1600xW1300xH1100mm |
| Υλικό αιθουσών | Γεράματα υψηλής αλουμίνης JM26# |
| Χρήση | Επεξεργασία σιδήρου και χάλυβα,επεξεργασία σιδήρου και χάλυβα,επεξεργασία σιδήρου και χάλυβα |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | D1600xW1300xH1100mm |
| Υλικό αιθουσών | Γεράματα υψηλής αλουμίνης JM26# |
| Χρήση | Σύνθεση υλικών σε εργαστήρια ή ερευνητικά ιδρύματα |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1400 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | W400xD400xH400mm |
| Υλικό αιθουσών | 1600# Πολυκρυσταλλικές κεραμικές ίνες πρώτες ύλες |
| Στοιχεία θέρμανσης | Στάβλος SIC σε σχήμα U (8 τεμάχια) |
| Χρήση | να παρέχουν την ελεγχόμενη θερμοκρασία και ατμόσφαιρα που απαιτούνται για ένα συγκεκριμένο έργο |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | D300xW200xH200mm /12x8x8′′ |
| Υλικό αιθουσών | 1800# Πολυκρυσταλλικές ίνες πρώτες ύλες, CNC |
| Στοιχεία θέρμανσης | Στραβός MoSi2 σε σχήμα U ((4pcs) |
| Χρήση | να παρέχουν την ελεγχόμενη θερμοκρασία και ατμόσφαιρα που απαιτούνται για ένα συγκεκριμένο έργο |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | 150x150x150 |
| Υλικό αιθουσών | 1800# Πολυκρυσταλλικές ίνες πρώτες ύλες, CNC |
| Στοιχεία θέρμανσης | Ράβδος MoSi2 σε σχήμα U |