| Χρήση | θερμική επεξεργασία, μελέτες αντιδράσεων, διαδικασίες συγκόλλησης, δοκιμές ανάφλεξης και πυρίτιδα κε |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| Μέγεθος θαλάμου (DxWxH) | 320x250x250mm /13x10x10′′ χωρητικότητα: 20 λίτρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 7KW AC380-415V, 50/60Hz, τρεις φάσεις |
| Usage | ceramic sintering, heat treatment, melting of the glass, melting the metal and casting molding |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| Μέγεθος θαλάμου (DxWxH) | 320x250x250mm /13x10x10′′ χωρητικότητα: 20 λίτρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 7KW AC380-415V, 50/60Hz, τρεις φάσεις |
| Χρήση | χρησιμοποιείται για πειράματα αποσύνθεσης του θειικού οξέος και παραγωγής υδρογόνου σε υψηλές θερμοκ |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 800 βαθμοί C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 700 βαθμοί C |
| μήκος θέρμανσης | 1800 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD219mm |
| Χρήση | προετοιμάζει μικροδιαστάσεις δείγματα στην έρευνα υλικών και καθημερινή χρήση σε οδοντιατρικά εργαστ |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος θαλάμου (DxWxH) | D600xW400xH400mm /24x16x16′′ χωρητικότητα: 96L |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 21KW,AC380-415V,50/60Hz,3 φάσεις |
| Χρήση | επαρκείς για να ανταποκρίνονται σε διάφορες εφαρμογές, όπως η σβήσιση, η θέρμανση, η αναψύξη και η μ |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος θαλάμου (DxWxH) | D1000xW800xH1250mm /40x32x50′′ χωρητικότητα: 1000L |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 80KW,AC380-415V,50/60Hz,3 φάσεις |
| Χρήση | Επεξεργασία, σβήσιμο, σκληρύνωση, υψηλές θερμοκρασίες, μεγάλα ειδικά βάρη φόρτωσης |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | D1100xW600xH1000mm |
| Υλικό αιθουσών | Γεράματα υψηλής αλουμίνης JM26# |
| Χρήση | τα δείγματα που πρέπει να θερμαίνονται υπό κενό ή ατμόσφαιρα συντριβής |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| μήκος θέρμανσης | 400 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD60mm |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομάζας |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 300 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD90mm |
| Μέτρα ασφαλείας | Προστασία από υπερθερμοκρασία, διακόπτης |
|---|---|
| Μέγεθος αίθουσας | Δ1200 W1000 H1000mm |
| Πιστοποιητικό | CE |
| Εγγύηση | 18 μήνες |
| Κατασκευή | Οικισμός από χάλυβα άνθρακα με έξοδο αέρα εξάτμισης, θολωτή οροφή, χειροκίνητο συρόμενο κάτω μέρος |
| Μέτρα ασφαλείας | Προστασία από υπερθερμοκρασία, διακόπτης |
|---|---|
| Μέγεθος αίθουσας | Δ1200 W1000 H1000mm |
| Πιστοποιητικό | CE |
| Εγγύηση | 18 μήνες |
| Κατασκευή | Οικισμός από χάλυβα άνθρακα με έξοδο αέρα εξάτμισης, θολωτή οροφή, χειροκίνητο συρόμενο κάτω μέρος |