| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, ανάφλεξη, προσδιορισμός, ανάλυση, αποτέφρωση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | W150xD150xH150mm |
| Υλικό αιθουσών | 1500# σανίδα από ίνες αλουμίνας |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, σκλήρυνση, ανόπτηση, σκλήρυνση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | W800xD1000xH1250mm |
| Υλικό αιθουσών | Υψηλό ελαφρύ τούβλο αλουμίνας |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, ανάφλεξη, προσδιορισμός, ανάλυση, αποτέφρωση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | W600xD400xH400mm |
| Υλικό αιθουσών | υψηλό τούβλο αλουμίνας |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, ανάφλεξη, προσδιορισμός, ανάλυση, αποτέφρωση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | W600xD400xH400mm |
| Υλικό αιθουσών | υψηλό τούβλο αλουμίνας |
| Ανώτατη θερμοκρασία | 1200℃ |
|---|---|
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Θερματικό στοιχείο | Ηλεκτρονικό καλώδιο θέρμανσης HRE |
| Υλικό σωλήνα | Κουάρτς |
| Ονομασία | Φούρνος σωλήνων υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό σωλήνα | Κεραμικά |
|---|---|
| Τετάρτη | AC220V, 50/60HZ |
| Δύναμη | 6kW |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 0-10℃/min |
| Υλικό σωλήνα | Περιεκτικότητα σε αλουμίνιο 99,6% |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC208-240V, 50/60Hz, 1 φάση |
| Δύναμη | 5KW |
| Εγγύηση | 18 μηνών περιορισμένη εγγύηση με τεχνική υποστήριξη για όλη τη ζωή |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 0-10℃/min |
| Χρήση | ατμοσφαιρική συγκόλληση υπό κενό και/ή προστασία από την ατμόσφαιρα, πυρόλυση βιομάζας, σκόνες καθοδ |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| μήκος θέρμανσης | 600 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD150MM |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομαζών |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| μήκος θέρμανσης | 300 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | ΟΔ80mm ID70mm |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομαζών |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 300 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD80mm ID72mm |