| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομαζών |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 300 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | ΟΔ60mm ID50mm |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομαζών |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 300 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | ΟΔ60mm ID50mm |
| Χρήση | ατμοσφαιρική και κενό προστασία συγκόλληση, κενό λεπτό στρώμα επικάλυψη, CVD πειράματα κλπ. |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| μήκος θέρμανσης | 800MM |
| Διάμετρος σωλήνα | OD80mm |
| Ονομασία | Κεραμικός σωλήνας αλουμίνας |
|---|---|
| Χρήση | 2$α υλικά, μέταλλα, σκόνες που φορτώνουν για το φούρνο σωλήνων |
| Θερμοκρασία ανθεκτική | 1700 βαθμοί C |
| μέγεθος | OD40-100mm, μήκος 5002000mm |
| Υλικό σωλήνα | Al2O3 99,6% |
| Χρήση | Προστατευτική συγκόλληση, κάλυψη με φιλμ κενού, πειράματα CVD, |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| μήκος θέρμανσης | 1500 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD80, μήκος 2300mm |
| Χρήση | Προστατευτική συγκόλληση, κάλυψη με φιλμ κενού, πειράματα CVD, θερμική επεξεργασία σωματιδίων συνεχο |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| μήκος θέρμανσης | 300 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD80, μήκος 900 mm |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομάζας |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1100 βαθμοί C |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1000 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 500 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | ΟΔ300mm/120mm |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομάζας |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1100 βαθμοί C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1000 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 500 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | ΟΔ300mm/120mm |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομάζας |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1100 βαθμοί C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1000 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 500 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | ΟΔ300mm/120mm |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομάζας |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1100 βαθμοί C |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1000 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 400 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | ΟΔ80mm/40mm |