| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομαζών |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 400 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD60mm ID52mm |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομαζών |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 400 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD60mm ID52mm |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομαζών |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 400 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD60mm ID52mm |
| Χρήση | Οξείδωση, διάχυση, θερμική αναμόρφωση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 400 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD60mm ID52mm |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομαζών |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 600 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD80mm ID72mm |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομαζών |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 300 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD80mm ID72mm |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομαζών |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 600 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD80mm ID72mm |
| Usage | heat treating, reacting studies, sintering processes, and ceramic firing in labs and industrial |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| Working temperature | 1600 degree C |
| Chamber size (DxWxH) | 200x200x200mm /8x8x8″ 8 liters |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 5KW AC208-240V, 50/60Hz, μονοφασική |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομάζας |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 900 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | ΟΔ170mm ID150mm |
| Χρήση | προετοιμάζουν λειτουργικά υλικά υπό θερμική κλίση, που χρησιμοποιούνται για την ανάπτυξη επιταξιακής |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| μήκος θέρμανσης | 280 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD60mm |