| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομαζών |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 400 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD60mm ID52mm |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομαζών |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 1500mm |
| Διάμετρος σωλήνα | OD100mm ID90mm |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομαζών |
|---|---|
| Ανώτατη θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 400 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD60mm ID52mm |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομαζών |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 400 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD60mm ID52mm |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομαζών |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 600 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD100mm ID90mm |
| Χρήση | Οξείδωση, διάχυση, θερμική αναμόρφωση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 400 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | ΟΔ110mm ID100mm |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, πυρόλυση βιομαζών |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| Μήκος θέρμανσης | 600 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα | OD80mm ID72mm |
| Χρήση | Θερμική επεξεργασία, σκλήρυνση, ανόπτηση, σκλήρυνση |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος αίθουσας | W800xD1000xH1250mm |
| Υλικό αιθουσών | Υψηλό ελαφρύ τούβλο αλουμίνας |
| Usage | Heat treatment, sintering process |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1200 βαθμός Γ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100 βαθμοί C |
| Μέγεθος θαλάμου (DxWxH) | 300x200x200mm /12x8x8′′ χωρητικότητα: 12 λίτρα |
| Power supply | 4KW AC208-240V, 50/60Hz, single phase |
| Χρήση | θερμική επεξεργασία, μελέτες αντιδράσεων, διαδικασίες συγκόλλησης, δοκιμές ανάφλεξης |
|---|---|
| Tmax θερμοκρασία | 1700 βαθμοί C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1600 βαθμοί C |
| Μέγεθος θαλάμου (DxWxH) | 320x250x250mm /13x10x10′′ χωρητικότητα: 12 λίτρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 7KW AC380-415V, 50/60Hz, τρεις φάσεις |